Línies de Recerca

Posteado por
26Oct

Línies de Recerca i Claustre

Línies de Recerca

Totes les tesis doctorals del programa han de quedar emmarcades dins d’un dels grups de recerca vinculats al programa. Actualment, la llista dels grups és la següent.

Acrònim Codi Temàtica Responsable e-mail
GREITM 2014SGR779 Empreneduria, Innovació i Gestió Tecnològica Francesc Miralles fmiralles@salleurl.edu
GRETEL 2014SGR1044 Noves tecnologies per l’ensenyament Lluís Vicent vicent@salleurl.edu
GRITS 2014SGR589 Tecnologies d’Internet i emmagatzemament de dades. Agustín Zaballos zaballos@salleurl.edu
GRG 2014SGR175 Geofísica Juan José Curto jjcurto@obsebre.es
GR-SETAD 2014SGR1120 Sistemes Electrònics, de Telecomunicacions i Anàlisi de Dades Xavier Vilasís xvilasis@salleurl.edu
GTM 2014SGR590 Tecnologies Media Francesc Alías falias@salleurl.edu
IAR 2014SGR970 Arquitectura i Representació Robert Terradas terradas@salleurl.edu

 

Claustre

Els tutors i els directors de tesis es trien d’entre els membres del claustre, format per investigadors actius dels grups de recerca. Tal com preveu la regulació vigent, es poden plantejar co-direccions amb altres investigadors tant del centre com externs.

Primer Cognom Nom Grup
Zaballos Agustín GRITS
Corral Guiomar GRITS
Alias Francesc GTM
Alsina Rosa GTM
Guasch Oriol GTM
Sevillano Xavier GTM
Juan Claudi Socoró GTM
Luengo Sonia GTM
Miralles David GTM
Vilasís Xavier GRSETAD
Rosselló Maria del Mar GRSETAD
Joan Lluís Pijoan GRSETAD
Golobardes Elisabet GRSETAD
Ribó Miquel GRSETAD
Perez Toni GRSETAD
Garriga Carles GRSETAD
Albó Jordi GRSETAD
Riu David GREITM
Miralles Francesc GREITM
Chris Kenneth GREITM
Vicent Lluís GRETEL
Fonseca David GRETEL
Climent August GRETEL
Madrazo Leandro IAR
Terradas Robert IAR
Martinez Anna IAR
Martí Núria IAR
Curto Juan Jose GRG
Torta Joan Miquel GRG
Altadill David GRG
Quintana Pere GRG

Comments are closed.

Iniciar sesión